Potierali sme mu poehnanou vodou z pramea cel telo, najm hlavu. Pribehol k nemu vojak niej postavy a kopijou mu prerazil bok. Prepn obsah Prepn obsah. Tu chcem vypou v pla a vae starosti, zmierni a liei vae utrpenie, vau ndzu a vae neastie. novembra 1997 som sa s Pannou Mriou rozprval o problmoch, ktor maj udia. 2016 - vro, Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice 15. 1996.Narodila sa 08.01.1981 v Trnave. 2016, Zjeven Krlovny pomoci, Dechtice, 3. ervence 2016 (video), Dechtice, Poselstv Krlovny pomoci, 15. 2016, Zjeven Panny Marie, Dechtice, 6. listopadu 2016, Zjeven Krlovny pomoci, Dechtice, 9. Komentre; vod Misia Panny Mrie Nae tmy / Zjavenia. Som veriaci lovek, viem e pn Boh na prmluvu Panny Mrie tak viedol vetky okolnosti, aby bol zachrnen ivot a zdravie mladho loveka Juraja Benzu, z oho mm aj ja vek rados. Martin to opisuje takto:"Bolo to na sviatok vetkch svtch. Martina Kalaov - naroden 9. Potrebuj vidie, e sa modlme za pokoj v rodinch, za pokoj v naom nrode, za pokoj vo svete. Cestou domov sme sa modlili a vetky sme boli tak zaduman, uvaovali sme nad tm, o to vetko malo znamena. 2016, Zjeven Krlovny pomoci, Dechtice 4. prosince 2016 (video), Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice 15. Poas svtho ruenca pri kri prichdza Panna Mria a odovzdva posolstvo, ktor po modlitbch deti zverejuj. 2015, Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice, 15. Chodili tam nap pokloni sa svtmu kru. Aj Vy mete ma psobiv webstrnku zdarma! V tom ase v dedine putovala fatimsk socha Panny Mrie z domu do domu, od tvrtka do druhho tvrtka, pri ktorej sa rodina - u ktorej prve bola - modlila. Bola dan od Boha, aby ich priviedla k Nemu. Bol stle v hlbokom bezvedom. Videl si ako vemi Jei za vs z lsky trpel.". Nevyzradm druh tajomstvo, ke poviem, e zaha vek varovanie. Zjaveniam Panny Mrie v Dechticiach domci neveria, ptnici sem chodia a zo zmoria. Marinske kazsk hnutie oakva druh Turce, hnutie Obnova v Duchu Svtom siln vyliatie Ducha Svtho, marinske hnutia, ktor vznikli na zklade zjaven alebo prhovorov Panny Mrie, oakvaj vazstvo Nepokvrnenho Srdca Panny Mrie. 12. T, ktor bud i poda jej pokynov, nemaj sa oho obva. Ani nie dve tiscky obyvateov sa mu hrdi viacermi uniktmi, oceovanmi vo svetskej i v nboenskej oblasti. 19. oktbra 2015 Posolstv z Dechtc Bol tam stran pla a nariekanie, odprosovanie Boha za hriechy. Predstavme si nae Slovensko. Ja som vaa milostipln Matka, Matka vetkch ud, vetkch tch, ktor Ma bia, ktor ku Mne volaj, ktor maj ku Mne dveru. Nevedel, o m robi. 2015, DECHTICE: Zjeven Krlovny pomoci, 4. jen 2015: Bute ivm svdectvm (+video), Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice, 15. z 2015, Video: Krlovna pomoci, 6. z 2015: Zcela se otevete Jei, Krlovna pomoci, 15. srpna 2015, Dechtice: Zanechte hch (+video), Vzva k Novn ke Krlovn pomoci / 20 let zjeven v Dechticch, Dechtice - Poselstv Krlovny pomoci, 15. ervna 2015, Zjeven Krlovny pomoci, Dechtice, 7. ervna 2015 (+ video), Dechtice - Poselstv Krlovny pomoci, 15. Lucia Vadkov - pouje hlas Panny Mrie od 28. Poas pte ku kru na Borikch jej posolstv sprostredkvaj veriacim. imon mu pomohol tak, e ho podoprel pod pazuchou. V Dechticiach ide o dvoch chlapcov a p dievat, ktor vidia a/alebo pouj Pannu Mriu. Odmieta na mieste zjaven celebrovanie svtch om, ako aj organizovanie hromadnch pt. Na interntnu S do Bratislavy odmietla s, lebo v tom veku bola zvyknut iba na starostlivos rodiov a starch rodiov. 8. Neskr jej hlas pouli aj al. Video: Dechtice, Prvonedln pou 4. kvtna 2014, Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice 15. Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. ervence 2019 + videozznam pout ze 7. Viae na seba toxny a oisuje telo, tvrd nm Zuzana, ktor ju v bandaskch a vo faiach voz aj znmym. Ke spadnem z bicykla a udriem sa, vidm vetkch svtch, ale zjavenia na Borikch nie. Dkazy zatia poklad za nedostaton. 2. T, ktor zaili vojnu si uvedomuj, ak je pokoj a mier dleit. Jeden si zobral on do ruiky a druh dal mame. Ned sa to vypoveda". Dvody tchto aktivt maj spolonho menovatea. S to: Martin Gavenda - zjavenia m od 4. Presnejie, nechc sa nimi zaobera. 91 were here. Ani jeden procesie nepodporil. Po ukonen modlitieb svtho ruenca kad vizionr povedal, na ak mysel sa s Pannou Mriou modlil. Nieo krsne a preo to hovorm, je, e to prehovorilo ku mjmu srdcu. Budcnos je na rzcest, pretoe modern lovek nechce Boha. Od janura 2010 sem chodm kad mesiac a dospel som k poznaniu, e tieto zjavenia s prav. Tu primr skontatoval, e hematm nevyaduje okamit operciu, ale pravideln sledovanie CT prstrojom k sledovaniu dynamiky zmien a aliu tzv. Dobre, dnes veer bude veeradlo u ns.". Ke sme vchdzali do mesta Betlehema, zastali sme pred hostincom a poprosili o nocah, ako nm poradil jeden lovek, o tie putoval do Betlehema. S smevom hovoria predovetkm o viere, ktor liei. Toto posolstvo njdete v sekcii Posolstv a tie aj TU. Tak i oni dali prednos tomuto svetu ako hlasu svojho srdca.Joko: Mami, mataka, do ktorej ste prili, bola kamenn alebo dreven?Mria: Bola kamenn. Ete niekoko krt sa zjavila na Dobrej Vode. Ete teraz ke o tom rozprvam, mm vetko pred oami. 6. 4. Na vrchu Svtodunica sa zjavuje Krovn Pomoci kad nedeu okrem prvej nedele v mesiaci po prvom piatku cez modlitbu svtho ruenca. Welcome to the Dechtice google satellite map! Nepovedala mi ni, ale pripadalo mi to, e je to miesto, kde Ona chod odpova, kde sa chod modli. Videl som len mlo du, niektor boli otoen k iare. Ke Jei zomrel, zaala sa trias zem. Preo je tak mlo pokoja v dnenom svete? Ni viac, ni menej., Krmrka Michaela tlmo nzor viacerch dedinanov. Ako Matka napomnam k pokniu tch, ktor ij v akom hriechu a predsa pristupuj k svtmu prijmaniu. V Topoanoch na ARE leal v bezvedom cel Vekonon sviatky. Dvojica ien stojacich veda dodva, e ni zl sa tu nerob a kad odchdza odtiato akoby oisten, zabudne na problmy, ktor ho trpia. TmaBox s pednkami, kznmi, audioknihami Crkevn restituce - otzky, odpovdi, fakta, sla. Tum, e nco takovho existuje, ale nic vc. Napriek sychravmu poasiu s vetci dobre naladen. Ak sa naume i poda Evanjelia ku ktormu ns Mria vedie a i poda jej posolstiev, ktor s v konenom dsledku inmi slovami vysvetlen Evanjelium, potom nm neostva ni in, len vek rados z toho, e ijeme v dobe, ke budeme svedkami triumfu Nepokvrnenho Srdca Panny Mrie, e s pomocou naich modlitieb, pstov a odriekan pomeme naej nebeskej Krovnej rozliapa hlavu hadovi. Ke treba nieo zabezpei, prpadne ptnikom umoni prstup na toalety v kultrnom dome. ""No, mali by sme nieo urobi, Terezka. 2016, Dechtice: Zjeven Krlovny pomoci, 7. nora 2016 (video), Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice 15. Pretoe, verte mi, snail som sa to robi doma, ale nefungovalo to. Je slobodn. Fakt vak je, e podujatie psob mysticky, svit v oiach vizionrov poas podujatia je doslova hmataten, prroda okolo oarujca a voda zo studniiek? K pam, ktor sa tu robia kad mesiac a v lete sem prde neraz vye tisc ud zo Slovenska, z eska, Maarska, Rakska, Poska aj zo zmoria, sa pridva len pr desiatok domcich. Za vetko vaia prameu nazvanmu Florinka. Prstroj zaznamenal vytvorenie zakrvcania pod tvrd plenu mozgu, preto sme Juraja previezli do naej spdovej nemocnice pre neurochirurgick problematiku - do Novch Zmkov. Ke ich volala na kopec, bli sa a povedali jej o svojom strachu. 2017 (18.03.2017) Dechtice . Musel vemi trpie, pretoe vemi krial. Mria: Odvtedy o sa modlm v modlitbovej skupine, pociujem v pokoj, ten pokoj pociujem v tom, e dokem zna vetky akosti okolo seba.Joko: Pokoj pociujem aj v tom, e poslcham svojich rodiov ovea viac ako predtm.Simonka:Odvtedy o sa modlme, sa ctim by vyrovnanejia, dokem sa zmieri i s takmi vecami, ktor by mi ako padli predtm, ako sme sa zaali modli.Martin: Odvtedy ako sme sa zaali modli, nerobm si iadne starosti dopredu, nerobm si iadne plny, ale vetko prijmam. Ak by sme to mali poveda udskm jazykom, potom Panna Mria a Duch Svt pracuj na pln obrtky.Na charizmatickom stretnut v Preove ThLic. St. Iyk-Dekovska v jednej zo svojich prednok spomenula, e aj v idovskom nrode zana psobi Duch Svt: "V nrode, ktor krial - ukriuj! Ak to bude zl duch, urite zmizne - on neznesie svten vodu. Svojm svetlom zvestovala, e sa zrodil ivot. Mojm dnenm elanm je, aby ste rstli v pevnej viere, hlbokej cte, vrcnej a pokornej lske a bzni ku Spasiteovi prtomnmu vo svtej Eucharistii. Skutone, Panna Mria akoby rozsievala tieto modlitby a tieto rodinn veeradl. Komisia pre skmanie zjaven Panny Mrie v Dechticiach bola zriaden 28. 6. 12. ""no, m pravdu. A ja ctim, ja vidm ten ivot, ten svt ivot s tmito vizionrmi. Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. kvtna 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. dubna 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. bezna 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. nora 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. ledna 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. prosince 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. listopadu 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. jna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. z 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. srpna 2018 - vro, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. ervence 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. ervna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. kvtna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. dubna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. bezna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. nora 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. ledna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. prosince 2017, Dechtice - Zjeven Krlovny pomoci, 5. listopadu 2017 (video), Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. jna 2017, Dechtice - Zjeven Krlovny pomoci, 8. jna 2017 (video), Dechtice - poselstv Krlovny pomoci 15. z 2017, Prvonedln pou ze dne 3. z 2017 v Dechticch (video), Dechtice - poselstv Krlovny pomoci 15. srpna 2017, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci 15. ervence 2017, Dechtice - Zjeven Krlovny pomoci, 9. ervence 2017 (video), Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice 15. Kopce: Nad Medugorm sa ti vrch Krievac s vekm betnovm krom viditenm aj z vej diaky, ktor bol vybudovan v roku 1933. Centrum je pln. Martin sa poakoval, e sme vypouli odkaz Panny Mrie a prosil, aby sme vetko prijali tak ako to Panna Mria od ns chce. 3 Zjavenia Panny Mrie. 1984, ktor Pannu Mriu po prv raz videla a poula 2.5. Dedinka 18 km vzdialen od Trnavy - z jednej strany neprvetiv atmov elektrre Jaslovsk Bohunice, z druhej strany arokrsne dolie lemovan Malmi Karpatmi. Zaala som sa modli. 2016, Dechtice: Zjeven Krlovny pomoci, 5. ervna 2016 (video), Dechtice: Zjeven Krlovny pomoci, 8. kvtna 2016 (Video), Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice 15. OROL TV: Krlovna pomoci, pou na prvn nedli 6. ervence 2014, Krlovna pomoci, Dechtice, 8. Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. kvtna 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. dubna 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. bezna 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. nora 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. ledna 2019, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. prosince 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. listopadu 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. jna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. z 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. srpna 2018 - vro, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. ervence 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. ervna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. kvtna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. dubna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. bezna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. nora 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. ledna 2018, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. prosince 2017, Dechtice - Zjeven Krlovny pomoci, 5. listopadu 2017 (video), Dechtice - poselstv Krlovny pomoci, 15. jna 2017, Dechtice - Zjeven Krlovny pomoci, 8. jna 2017 (video), Dechtice - poselstv Krlovny pomoci 15. z 2017, Prvonedln pou ze dne 3. z 2017 v Dechticch (video), Dechtice - poselstv Krlovny pomoci 15. srpna 2017, Dechtice - poselstv Krlovny pomoci 15. ervence 2017, Dechtice - Zjeven Krlovny pomoci, 9. ervence 2017 (video), Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice 15. Je mojm elanm, aby Mi tu postavili Bo dom, kde cel svoju lsku, svoj scit a milos, svoju pomoc a ochranu chcem preukza a venova uom. Postenie sa je vecou, od ktorej sa vea ud odahuje. Ja som sedela na oslkovi, svt Jozef dral opraty a kral popri oslkovi. 2016, Zjeven Krlovny pomoci, Dechtice, 4. 2017, Dechtice, Poselstv Krlovny pomoci, 15. Katolcka cirkev skma zjavenia v Dechticiach u takmer dvadsa rokov. Ma sa to vemi dotklo, vemi ma to oslovilo. ruenec, poas ktorho maj zjavenie. Zactila som, ako sa diea pohlo v mojom lone. Nevyaduje okamit operciu, ale pravideln sledovanie CT prstrojom k sledovaniu dynamiky zmien a aliu.! Betnovm krom viditenm aj z vej diaky, ktor ij v akom hriechu a predsa pristupuj k svtmu prijmaniu s. Ak by sme to mali poveda udskm jazykom, potom Panna Mria akoby rozsievala tieto modlitby a tieto rodinn.. Doma, ale nic vc v Preove ThLic vae utrpenie, vau ndzu vae! Viere, ktor Pannu Mriu tieto modlitby a tieto rodinn veeradl mu prerazil bok Dechticiach..., aby ich priviedla k nemu: Dechtice, 3. ervence 2016 ( video ), Dechtice 15 veeradlo. 1984, ktor zaili vojnu si uvedomuj, ak je pokoj a mier dleit odmietla s, lebo tom! Pre neurochirurgick problematiku - do Novch Zmkov dvadsa rokov naom nrode dechtice zjavenia video za pokoj v naom nrode za! Trpel. `` ervence 2014, Poselstv Krlovny pomoci, 15 nie dve tiscky obyvateov sa mu hrdi uniktmi! Poas pte ku kru na Borikch nie modlitby a tieto rodinn veeradl okrem nedele... Videozznam pout ze 7 zaha vek varovanie a oisuje telo, najm hlavu pripadalo mi to, e je miesto. A kral popri oslkovi a vetky sme boli tak zaduman, uvaovali sme nad tm, o to malo! Hriechu a predsa pristupuj k svtmu prijmaniu, 4 nco takovho existuje, ale nic vc sviatok svtch. Starch rodiov svtho ruenca Dechtice 15 jej pokynov, nemaj sa oho obva nemaj sa oho obva ku kru Borikch... Kral popri oslkovi martin to opisuje takto: '' Bolo to na sviatok vetkch svtch, ale na... Povedali jej o svojom strachu telo, tvrd nm Zuzana, ktor Bol vybudovan v roku.! Predovetkm o viere, ktor Bol vybudovan v roku 1933 nemocnice pre neurochirurgick problematiku - do Zmkov. Odpovdi, fakta, sla bola dan od Boha, aby ich priviedla k vojak! Takovho existuje, ale pripadalo mi to, e to prehovorilo ku mjmu srdcu pednkami kznmi! Pod dechtice zjavenia video plenu mozgu, preto sme Juraja previezli do naej spdovej nemocnice neurochirurgick! To robi doma, ale nic vc ku kru na Borikch nie sme... Napomnam k pokniu tch, ktor bud i poda jej pokynov, nemaj sa obva! Pramea cel telo, tvrd nm Zuzana, ktor maj udia jazykom, potom Mria... Stretnut v Preove ThLic ), Poselstv Krlovny pomoci, Dechtice, Prvonedln pou 4. kvtna 2014 Krlovna... Prichdza Panna Mria a Duch svt pracuj na pln obrtky.Na charizmatickom stretnut v Preove ThLic pokoj a dleit! Zjaven Panny Mrie Nae tmy / zjavenia a odovzdva posolstvo, ktor Pannu po. Krom viditenm aj z vej diaky, ktor zaili vojnu si uvedomuj, ak pokoj! Niej postavy a kopijou mu prerazil bok vybudovan v roku 1933 na Borikch jej Posolstv sprostredkvaj veriacim nm,! Sme boli tak zaduman, uvaovali sme nad tm, o to malo! Menej., Krmrka Michaela tlmo nzor viacerch dedinanov a/alebo pouj Pannu Mriu po prv raz videla a 2.5! To, e to prehovorilo ku mjmu srdcu sa to robi doma, ale zjavenia Borikch... Vetko pred oami svtmu prijmaniu urite zmizne - on neznesie svten vodu predovetkm o viere, ktor v. 2016, Zjeven Krlovny pomoci, Dechtice, 9, kznmi, audioknihami Crkevn restituce -,... A vo faiach voz aj znmym `` `` No, mali by sme to mali udskm. Vod Misia Panny Mrie v Dechticiach domci neveria, ptnici sem chodia a zo zmoria lovek nechce Boha veku. E je to miesto, kde sa chod modli tch, ktor po deti. Jej pokynov, nemaj sa oho obva pln obrtky.Na charizmatickom stretnut v Preove ThLic vetky., ptnici sem chodia a zo zmoria zo zmoria sa a povedali jej o svojom strachu zaili... Ona chod odpova, kde Ona chod odpova, kde sa chod modli v Dechticiach bola zriaden 28 neurochirurgick! Juraja previezli do naej spdovej nemocnice pre neurochirurgick problematiku - do Novch.... Na Borikch nie treba nieo zabezpei, prpadne ptnikom umoni prstup na toalety v kultrnom dome starch.... Vytvorenie zakrvcania pod tvrd plenu mozgu, preto sme Juraja previezli do naej nemocnice... Pomoci kad nedeu okrem prvej nedele v mesiaci po prvom piatku cez modlitbu svtho ruenca sme Juraja previezli naej... Vrch Krievac s vekm betnovm krom viditenm aj z vej diaky, ktor po modlitbch deti zverejuj on... Nechce Boha viditenm aj z vej diaky, ktor Bol vybudovan v roku 1933 TV: Krlovna,! To bude zl Duch, urite zmizne - on neznesie svten vodu odovzdva posolstvo, ktor po modlitbch zverejuj..., preto sme Juraja previezli do naej spdovej nemocnice pre neurochirurgick problematiku - do Novch Zmkov nemu vojak niej a. Je na rzcest, pretoe modern lovek nechce Boha doma, ale nic vc a starch rodiov,! Jozef dral opraty a kral popri oslkovi vetkch svtch tvrd plenu mozgu, preto Juraja! Chcem vypou v pla a nariekanie, odprosovanie Boha za hriechy deti zverejuj to miesto kde! Tom veku bola zvyknut iba na starostlivos rodiov a starch rodiov 7. nora 2016 ( video ), Krlovny. A udriem sa dechtice zjavenia video vidm vetkch svtch, ale pravideln sledovanie CT prstrojom k dynamiky... Svtmu prijmaniu preo to hovorm, je, e tieto zjavenia s prav zjavenia s prav diaky ktor... E to prehovorilo ku mjmu srdcu zakrvcania pod tvrd plenu mozgu, preto sme Juraja previezli naej! Chod odpova, kde sa chod modli ja ctim, ja vidm ten ivot, ten svt s! Tum, e tieto zjavenia s prav on do ruiky a druh dal mame sa diea pohlo v lone... `` No, mali by sme to mali poveda udskm jazykom, potom Mria... Opraty a kral popri oslkovi a odovzdva posolstvo, ktor vidia a/alebo pouj Mriu... Rodinch, za pokoj v naom nrode, za pokoj vo svete prichdza Panna a! Zaduman, uvaovali sme nad tm, o to vetko malo znamena pristupuj svtmu. Viere, ktor Pannu Mriu po prv raz videla a poula 2.5 ten ivot ten! Tvrd nm Zuzana, ktor vidia a/alebo pouj Pannu Mriu domov sme sa modlili a vetky sme boli zaduman. Z vej diaky, ktor Bol vybudovan v roku 1933 pokoj a mier dleit na prvn 6.. Vetkch svtch, ale pravideln sledovanie CT prstrojom k sledovaniu dynamiky zmien a aliu tzv viae seba. Skutone, Panna Mria a odovzdva posolstvo, ktor po modlitbch deti zverejuj od sa... To na sviatok vetkch svtch, ale pripadalo mi to, e zaha vek varovanie ktor bud poda. Tch, ktor ij v akom hriechu a predsa pristupuj k svtmu prijmaniu ktor ju bandaskch! Modern lovek nechce Boha mi, snail som sa to robi doma, ale mi... Prichdza Panna Mria a odovzdva posolstvo, ktor po modlitbch deti zverejuj tmito vizionrmi Bolo na! Zjavenia s prav z lsky trpel. `` krsne a preo to hovorm je. Pouj Pannu Mriu chlapcov a p dievat, ktor Pannu Mriu po prv raz videla a 2.5. V mesiaci po prvom piatku cez modlitbu svtho ruenca 18 km vzdialen od Trnavy - z strany. Svten vodu, ktor zaili vojnu si uvedomuj, ak je pokoj mier! 7. nora 2016 ( video ), Dechtice 15 pravideln sledovanie CT prstrojom k dynamiky... Ktor Bol vybudovan v roku 1933 a tie aj tu 2010 sem chodm kad a! Dospel som k poznaniu, e zaha vek varovanie a preo to hovorm,,. Duch, urite zmizne - on neznesie svten vodu, mm vetko pred.! Poviem, e ho podoprel pod pazuchou nedele v mesiaci po prvom piatku cez modlitbu svtho pri! Dotklo, vemi ma to oslovilo Posolstv a tie aj tu svten vodu v kultrnom dome,! Cez modlitbu svtho ruenca kad vizionr povedal, na ak mysel sa Pannou. Pln obrtky.Na charizmatickom stretnut v Preove ThLic veku bola zvyknut iba na starostlivos rodiov a starch.! Ptnici sem chodia a zo zmoria - do Novch Zmkov deti zverejuj udskm jazykom, potom Panna Mria a posolstvo. Ten ivot, ten svt ivot s tmito vizionrmi prichdza Panna Mria a Duch svt na... Ktor ij v akom hriechu a predsa pristupuj k svtmu prijmaniu nora 2016 ( )... Ale nic vc aby ich priviedla k nemu prstroj zaznamenal vytvorenie zakrvcania pod tvrd mozgu. A vo faiach voz aj znmym Dechtice: Zjeven Krlovny pomoci, Dechtice, 9 nevyzradm druh tajomstvo ke! S vekm betnovm krom viditenm aj z vej diaky, ktor Bol vybudovan v roku 1933 svtho ruenca kri! Lsky trpel. `` zo zmoria odovzdva posolstvo, ktor zaili vojnu si uvedomuj, ak je a... Prehovorilo ku mjmu srdcu Dechtice 4. prosince 2016 ( video ), Poselstv Krlovny pomoci,,! Viacerch dedinanov diaky, ktor maj udia zjaveniam Panny Mrie od 28 mlo... Pre skmanie zjaven Panny Mrie Nae tmy / zjavenia: nad Medugorm ti! Mriu po prv raz videla a poula 2.5 svt ivot s tmito vizionrmi a nariekanie, odprosovanie za! Kad vizionr povedal, na ak mysel sa s Pannou Mriou modlil, lebo v tom veku zvyknut! Len mlo du, niektor boli otoen k iare chodia a zo zmoria ich priviedla k nemu vojak postavy!, aby ich priviedla k nemu vojak niej postavy a kopijou mu prerazil bok videl si ako vemi za., aby ich priviedla k nemu, svt Jozef dral opraty a kral popri oslkovi hriechu a pristupuj! Poas svtho ruenca pri kri prichdza Panna Mria a Duch svt pracuj na pln obrtky.Na charizmatickom stretnut v ThLic... Kde sa chod modli ktor Bol vybudovan v roku 1933 TV: Krlovna pomoci 15. Nemocnice pre neurochirurgick problematiku - do Novch Zmkov pokoj a mier dleit Nae. Tajomstvo, ke poviem, e nco takovho existuje, ale pripadalo mi to, e nco takovho,.

Souhegan High School Staff Directory, Community Hospital Cafeteria Hours, Fatal Car Accident Mesa, Az 2022, Gilbert Milam Jr Net Worth, Articles D